Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory ścienne to jedne z najpopularniejszych produktów klimatyzujących. Charakteryzują się elegancką stylistyką, która wkomponuje się w najbardziej wyszukane wnętrza, wysoką klasą efektywności energetycznej i nowatorskimi funkcjami, które zapewnią wygodę i komfort w małych i dużych pomieszczeniach mieszkalnych, służbowych, handlowych i przemysłowych. Dostępne w naszej ofercie sprzedażowej rozwiązania firm Fujitsu General i Mitsubishi Electric wytyczają standardy dla nowoczesnych urządzeń klimatyzujących na całym świecie, a także w Polsce.

Klimatyzatory naścienne montowane są bezpośrednio na ścianie pomieszczenia klimatyzowanego i współpracują z jednostką zewnętrzną zainstalowaną na zewnątrz. Niewielkie rozmiary urządzenia nie obciążają zbytnio ścian, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób mieszkających w budynkach wielomieszkaniowych. Sterowanie klimatyzatorem odbywa się poprzez użycie pilota lub sterownika umieszczonego w ścianie danego pomieszczenia. Dobór funkcji jest bardzo prosty, a inteligentna automatyka znacznie poprawia korzystanie z urządzenia.

Naścienne systemy klimatyzacji posiadają wbudowany czujnik ruchu, który wyczuwa obecność osób i dostosowuje tryb pracy odpowiednio do warunków panujących w pomieszczeniu. Urządzenia posiadają także funkcję automatycznej regulacji kierunku nawiewu powietrza, co ma wpływ na równomierne rozprowadzenia powietrza w pomieszczeniu. Sprzedawane przez naszą firmę klimatyzatory pracują w trybie nocnym i w trybie ekonomicznym, zaoszczędzając energię, przy zachowaniu optymalnego komfortu klimatycznego.

Klimatyzatory naściene


Klimatyzacja kasetonowa jednostronna

mirtor-torun-MSZ-LN-diamond-klimatyzacja-scienna-split-inverter

Urządzenie ścienne DIAMOND

mirtor-torun-MSZ-LN-diamond-klimatyzacja-scienna

Urządzenie ścienne DELUXE

mirtor-torun-MSZ-FH-deluxe-klimatyzacja-scienna

Urządzenie dekoracyjne ścienne PREMIUM

mirtor-torun-MSZ-EF-premium-klimatyzacja-scienna

Większość urządzeń posiada także funkcję ogrzewania, co czyni je niezwykle praktycznymi w polskiej strefie klimatycznej. Elegancki design produktów sprawia, że są doskonałym wyborem dla osób, które dbają o wysokie walory estetyczne. Oferowane przez nas klimatyzatory ścienne to gwarancja komfortu na długie lata.


Urządzenia ścienne Fujitsu General i Mitsubishi Electric to połączenia koncepcji piękna i energooszczędności. Zastosowana w nich technologia inwerterowa znacznie poprawia osiągi urządzenia, przy jednoczesnym zapewnieniu wydajności energetycznej.