Klimatyzatory przypodłogowe

Przypodłogowe urządzenia klimatyzujące to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu klimatycznego w miejscach, w których w uwagi na wagę, niemożliwe jest zamontowanie jednostki wewnętrznej na ścianie lub w przestrzeni międzystropowej. Oprócz walorów estetycznych, klimatyzatory przypodłogowe posiadają funkcje chłodzenia i ogrzewania. Wytwarzają ledwie słyszalny szum na poziomie 19 decybeli. W naszej ofercie znajdziecie bogatą ofertę urządzeń znanych producentów – Fujitsu General i Mitsubishi Electric.

Urządzenia przypodłogowe składają się z jednostki zewnętrznej i ładnie prezentującej się jednostki wewnętrznej. Sterowane są przy pomocy oryginalnego sterownika i mogą być dodatkowo wyposażone w programator, który zapewni łatwiejszą obsługę systemu. Montowane są na ścianie, zaraz przy powierzchni podłogowej. Funkcja ustawienia różnego kąta nadmuchu, pozwala na efektywniejsze ukierunkowanie strumienia powietrza i zachowanie optymalnych warunków klimatycznych przez dłuższy czas.

Kompaktowa budowa klimatyzatorów przypodłogowych umożliwia ich zamontowanie w pomieszczeniach o zróżnicowanej architekturze, a estetyczna oprawa idealnie wkomponuje się w nowocześnie i tradycyjnie zaprojektowane wnętrza. Urządzenia są niezwykle proste w montażu i w dalszej konserwacji. Użyta w nich innowacyjna technologia inwerterowa wpływa na wysoką energooszczędność urządzeń i zaspokaja wszelkie wytyczne ekologicznego projektowania systemów klimatyzujących i wentylacyjnych.

Kompaktowe urządzenia przypodłogowe

split inverter / chłodzenie grzanie
kompaktowy-kloimatyzator-przypodlogowy

Urządzenia przypodłogowe MFZ-KJ

Urządzenie przypodłogowe MFZ-KJ wyróżnia się nowoczesną i prostą stylistyką, ktora optymalnie wtapia się we wnętrza o rożnym wystroju. Niewielkie wymiary przekładają się na elastyczność montażu, co pozwala na dyskretne wkomponowanie nowych jednostek przypodłogowych w pomieszczeniu.

Tryb ogrzewania
  • Ciepłe powietrze nadmuchiwane jest w dwóch kierunkach - w górę i w dół
  • Stała temperatura w całym pomieszczeniu
  • Szybki tryb ogrzewania umożliwia błyskawiczne nagrzanie pomieszczenia.
Tryb chłodzenia
  • Chłodne powietrze kierowane jest ku górze
  • Taki sposób nadmuchu powietrza podnosi efektywność chłodzenia

Gamę klimatyzatorów przypodłogowych cechuje eleganckie wykończenie, nowoczesne wzornictwo i prosta zasada działania.


Sprzedawane przez naszą firmę klimatyzatory przypodłogowe mają zastosowanie w niewielkich przestrzeniach mieszkalnych, a także w biurach i lokalach handlowych. Gwarantują niskie koszty eksploatacji i lepsze warunki klimatyczne dla każdego. Nowoczesne klimatyzatory przypodłogowe mają możliwość zapisania preferowanych ustawień, co wpływa na komfort użytkowania.