Klimatyzacja precyzyjna to seria produktów stworzona z myślą o zapewnieniu idealnych warunków klimatycznych w serwerowniach, centrach danych i w innych pomieszczeniach technologicznych, które wymagają odpowiedniego środowiska pracy.

Priorytetem systemów klimatyzujących montowanych w pomieszczeniach technologicznych, takich jak serwerownie, czy centra danych, jest utrzymanie stałej temperatury powietrza na poziomie 20 – 24 °C iw wilgotności powietrza w granicach 40 – 60%. Tylko takie rozwiązania zmniejszają ryzyko awarii sprzętu i zwiększają bezpieczeństwo technologiczne.

Specjalistyczne pomieszczenia technologiczne wymagają precyzyjnych rozwiązań, które zagwarantują niezakłóconą pracę wszystkich urządzeń. Sprzedawane przez nas produkty konstruowane są z wyselekcjonowanych materiałów i komponentów. Ponadto poddawane są dokładnym testom zanim trafią w ręce naszych Klientów.

Oferujemy Wam profesjonalne urządzenia i szafy klimatyzacji precyzyjnej w wielu możliwych konfiguracjach. Odpowiednio dostosujemy produkty do wymogów Klienta i do warunków panujących w danym pomieszczeniu, by zapewnić jak najlepsze środowisko pracy dla serwerowni i centrów danych.

Sprzedawane przez nas urządzenia serii klimatyzacji precyzyjnej mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak wentylatory EC, elektroniczne zawory rozprężne, różne stopnie filtracji powietrza i akcesoryjne czujniki dymu, ognia lub wilgoci.

Szafy klimatyzacji precyzyjnej to przede wszystkim:

  • doskonały współczynnik efektywności energetycznej,
  • systemy free – coolingu,
  • różne kierunki nawiewu powietrza,
  • precyzyjne moduły chłodzące,
  • kompatybilność z BMS.