Klimatyzatory

Firma Mirtor oferuje Państwu bogatą gamę klimatyzatorów typu Split, Multi Split, VRF, a także profesjonalne urządzenia klimatyzacji precyzyjnej, zapewniające utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa klimatycznego w serwerowniach i centrach danych. Jesteśmy lokalnym dystrybutorem urządzeń klimatyzujących, produkowanych przez renomowane firmy Fujitsu General i Mitsubishi Electric, które wyróżnia precyzja i dbałość o wysoką efektywność energetyczną produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo praktyczne i wysoce wydajne klimatyzatory kanałowe, kasetonowe, przypodłogowe, przysufitowe, i ścienne dla domu, biura i przemysłu.

Systemy klimatyzacji Mirtor

Oferowane przez naszą firmę systemy klimatyzacji to nowoczesne i inteligentne urządzenia stworzone z myślą o zapewnieniu najwyższego standardu komfortu, przy równoczesnym racjonalnym wykorzystaniu energii. Urządzenia Split i Multi Split wyposażone są w precyzyjną technologię inwerterową, która umożliwia dokładne dopasowanie prędkości obrotowej sprężarki do wymaganej w danej momencie mocy chłodzenia. Równomierna praca, która jest efektem zastosowania technologii inwerterowej korzystnie wpływa na trwałość urządzeń, poprzez ograniczenie wielokrotnego uruchamiania i zatrzymywania komponentów. Dodatkowo klimatyzatory mogą być wyposażone w pompę ciepła, która sprawi, że urządzenia będą nie tylko klimatyzować pomieszczenie, ale także je ogrzewać.

Klimatyzatory produkowane przez Fujitsu General i Mitsubishi Electric prezentują wysoką estetykę wykonania i dbałość o najmniejszy szczegół. Kompaktowa zabudowa urządzeń, umożliwia elastyczny montaż praktycznie w każdym miejscu, niezależnie od parametrów architektonicznych pomieszczeń. Łatwy dostęp do filtru powietrza usprawnia konserwację urządzeń, a prosta i ponadczasowa stylistyka harmonijnie uzupełni wygląd nowoczesnych wnętrz.

 
Klimatyzacja zawsze składa się z trzech, podstawowych elementów – jednostki zewnętrznej, jednostki wewnętrznej i sterownika. Agregat chłodniczy, zamontowany na zewnątrz budynku wpływa na komfort akustyczny w pomieszczeniu, a dodatkowa funkcja cichej pracy sprawia, że urządzenia działają niemalże bezgłośnie, wytwarzając dźwięk na poziomie 20 decybeli, przypominający lekki szum wiatru. Dla wygody użytkowania, w klimatyzatorach zainstalowano funkcje automatycznej regulacji strumienia powietrza , która dostosowuje każdorazowo intensywność nawiewu do zachodzących zmian temperatury, a także czujnik obecności, który wykrywa obecność osób w pomieszczeniu i automatycznie dobiera optymalny tryb działania dla komfortowych warunków temperatury i wilgotności.

Zakup wysokiej klasy klimatyzatora to inwestycja w przyszłość. Mirtor zapewni Państwu kompleksowe usługi w zakresie doradztwa technologicznego, planowania instalacji, doboru, montażu i serwisu urządzeń. Współpraca z najlepszymi, światowymi markami znacznie podnosi standard naszych usług. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji i gwarantujemy Państwu niezawodne i nowoczesne rozwiązania technologiczne.