MIR-TOR – systemy klimatyzacji i wentylacji.

Optymalna temperatura w budynku i stan powietrza którym oddychamy, wywiera wpływ na nasze samopoczucie, zdolność koncentracji i wydajność działań. Klimatyzację i wentylację montuje się nie tylko w gabinetach, pomieszczeniach biurowych i budynkach handlowych. Coraz częściej wybierają ją też osoby prywatne.

 

Przedsiębiorstwo MIR-TOR oferuje najwyższej jakości klimatyzatory od uznanych producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dostosowujemy do indywidualnych wymogów właściciela budynku.

 

Systemy klimatyzacji i wentylacji

Przedsiębiorstwo MIR-TOR proponuje sprawdzone klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dobieramy do konkretnych upodobań Klienta.

Pracujemy także na terenie Włocławka!

Klimatyzatory przysufitowe i naścienne idealnie sprawdzą się w w pomieszczeniach biurowych, salonach kosmetycznych i kancelariach. Rekomendowane są też do domów. Klimatyzatory te są zarazem wydajne i ciche. Zostały one zaprojektowane tak, aby pasowały do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. Do większych budynków biurowych czy wszelkich budynków użyteczności publicznej rekomenduje się klimatyzatory kasetonowe i kanałowe. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe staje się osiągnięcie właściwej temperatury nawet w pomieszczeniach o dużej powierzchni. Właściwa temperatura powietrza wywiera wpływ także na wiele procesów produkcyjnych, dlatego systemy klimatyzacji i wentylacji odgrywają kluczowa rolę w budynkach o charakterze przemysłowym , a także serwerowniach.

 

To, czy klimatyzacja będzie działała nienagannie, zależy od właściwego montażu oraz systematycznego usuwania zanieczyszczeń i serwisu instalacji. Czynności te powinno się powierzyć fachowcom. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu i serwisu klimatyzacji.

 

Na stan powietrza ma wpływ też wentylacja. Napływ świeżego powietrza znacząco poprawia komfort mieszkania i pracy. W źle wentylowanych budynkach gromadzą się szkodliwe związki, cząstki kurzu drobnoustroje. Brak wymiany powietrza może negatywnie oddziaływać na nasze samopoczucie.Przyspiesza też rozwój pleśni i grzybów, co zauważalne jest zwłaszcza w kuchni i łazience.

 

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Włocławka. Klimatyzację i wentylację instalujemy w domach, mieszkaniach, biurach, gabinetach, budynkach przemysłowych i nie tylko.

 

Ciche i energooszczędne systemy klimatyzacji i wentylacji we Włocławku!

Zapraszamy do kontaktu! Zapraszamy!