MIR-TOR Klimatyzacja szyta na miarę. Systemy klimatyzacji i wentyl

Odpowiednia temperatura w pomieszczeniu i jakość powietrza którym oddychamy, oddziałuje na na nasz humor, koncentrację i produktywność działań. Klimatyzację i wentylację instaluje się nie tylko w lokalach usługowych, pomieszczeniach biurowych i budynkach przemysłowych. Coraz częściej decydują się na nią także właściciele domów i mieszkań.

 

Firma MIR-TOR proponuje najlepsze klimatyzatory od uznanych producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dopasowujemy do konkretnych upodobań właściciela budynku.

 

Montaż systemów klimatyzacji i wentylacji

Przedsiębiorstwo MIR-TOR oferuje sprawdzone klimatyzatory od docenianych na całym świecie producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dopasowujemy do konkretnych potrzeb Klienta.

Pracujemy także na terenie Tucholi!

Klimatyzacje przysufitowe i naścienne sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych, salonach fryzjerskich i lokalach handlowo-usługowych. Rekomendowane są też do domów. Klimatyzatory te są nie tylko wydajne i ciche. Zostały one zaprojektowane tak, aby wkomponowały się w wystrój wielu pomieszczeń. Do biurowców czy wszelkich instytucji rekomenduje się klimatyzatory kasetonowe i kanałowe. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest utrzymanie właściwej temperatury nawet w budynkach o dużej powierzchni. Optymalna temperatura powietrza wywiera wpływ także na wiele procesów produkcyjnych, dlatego systemy klimatyzacji i wentylacji odgrywają kluczowa rolę w budynkach o charakterze przemysłowym , a także serwerowniach.

 

To, czy system klimatyzacji będzie działał poprawnie, zależy od właściwego montażu oraz systematycznego czyszczenia i serwisu sprzętu. Czynności te warto powierzyć fachowcom. Zajmujemy się fachowym montażem i serwisem klimatyzacji.

 

Na jakość powietrza ma wpływ także wentylacja. Napływ chłodnego powietrza bardzo zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. W niedostatecznie wentylowanych budynkach występują niebezpieczne związki, cząstki kurzu i nie tylko. Brak wymiany powietrza może źle oddziaływać na nasze samopoczucie. Wpływa też na pojawienie się pleśni i grzybów, co zauważalne jest zwłaszcza w kuchni i łazience.

 

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Tucholi. Naszymi klientami są zarówno właściciele domów i mieszkań, małych i dużych firm, a także różnego rodzaju instytucje.

 

Najbardziej efektywne systemy klimatyzacji i wentylacji w Tucholi!

Masz pytania, zapraszamy do kontaktu!