MIR-TOR Klimatyzacja szyta na miarę. Wydajne systemy klimatyzacji i wentylacji

Optymalna temperatura w pomieszczeniu i jakość powietrza którym oddychamy, wywiera wpływ na nasz nastrój, zdolność koncentracji i produktywność działań. Klimatyzację i wentylację instaluje się nie tylko w lokalach usługowych, pomieszczeniach biurowych i budynkach handlowych. Coraz częściej decydują się na nią też osoby prywatne.

 

Przedsiębiorstwo MIR-TOR oferuje najlepsze klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dopasowujemy do indywidualnych wymogów Klienta.

 

Montaż systemów klimatyzacji i wentylacji

Przedsiębiorstwo MIR-TOR oferuje sprawdzone klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dostosowujemy do indywidualnych potrzeb właściciela budynku.

Pracujemy też w Toruniu!

Klimatyzacje przysufitowe i naścienne idealnie sprawdzą się w w pomieszczeniach biurowych, gabinetach i kancelariach. Rekomendowane są też do domów. Urządzenia te są nie tylko wydajne i bezgłośne. Zostały one zaprojektowane tak, aby pasowały do różnych pomieszczeń. Do biurowców czy różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej zaleca się klimatyzatory kasetonowe i kanałowe. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe staje się osiągnięcie właściwej temperatury nawet w budynkach o dużej kubaturze. Właściwa temperatura powietrza wywiera wpływ także na wiele procesów produkcyjnych, przez co systemy klimatyzacji i wentylacji mają kluczowe znaczenie w budynkach o charakterze przemysłowym oraz centrach danych.

 

To, czy system klimatyzacji będzie działał poprawnie, zależy od właściwej instalacji oraz okresowego czyszczenia i serwisu sprzętu. Czynności te powinno się powierzyć fachowcom. Oferujemy fachowy montaż i serwis klimatyzacji i wentylacji.

 

Na stan powietrza wpływa też wentylacja. Dopływ świeżego powietrza znacząco zwiększa komfort mieszkania i pracy. W niedostatecznie wentylowanych budynkach gromadzą się niebezpieczne związki, cząstki kurzu i nie tylko. Niewystarczająca wymiana powietrza może źle oddziaływać na nasze samopoczucie. Wpływa też na pojawienie się pleśni i grzybów, szczególnie w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

 

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Torunia. Pracujemy dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych.

 

Ciche i energooszczędne systemy klimatyzacji i wentylacji w Toruniu!

Zapraszamy do kontaktu!