Systemy klimatyzacji i wentylacji dostosowane do każdego rodzaju budynku.

Optymalna temperatura w budynku i jakość powietrza którym oddychamy, wywiera wpływ na nasz nastrój, skupienie i produktywność działań. Klimatyzację i wentylację montuje się nie tylko w lokalach usługowych, pomieszczeniach biurowych i budynkach przemysłowych. Coraz częściej decydują się na nią też osoby prywatne.

 

Przedsiębiorstwo MIR-TOR oferuje najwyższej jakości klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dopasowujemy do indywidualnych wymogów właściciela budynku.

 

Klimatyzacja i wentylacja Toruń Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo MIR-TOR oferuje sprawdzone klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dostosowujemy do indywidualnych upodobań Klienta.

Pracujemy też na terenie Świecia!

Klimatyzatory przysufitowe i naścienne idealnie sprawdzą się w w biurach, gabinetach i kancelariach. Polecane są także do domów. Urządzenia te są nie tylko wydajne i ciche. Zostały one zaprojektowane tak, aby pasowały do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. Do biurowców czy wszelkich instytucji zaleca się klimatyzatory kasetonowe i kanałowe. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe staje się utrzymanie optymalnej temperatury nawet w budynkach o dużej powierzchni. Właściwa temperatura powietrza wywiera wpływ też na liczne procesy produkcyjne, przez co systemy klimatyzacji i wentylacji są często wymagane w budynkach o charakterze przemysłowym oraz centrach danych.

 

To, czy klimatyzacja będzie działała nienagannie, zależy od profesjonalnego montażu i okresowego czyszczenia i serwisu sprzętu. Zadania te należy powierzyć fachowcom. Oferujemy fachowy montaż i serwis klimatyzacji i wentylacji.

 

Na jakość powietrza ma wpływ także wentylacja. Napływ chłodnego powietrza znacząco zwiększa komfort mieszkania i pracy. W niedostatecznie wentylowanych budynkach występują niebezpieczne związki, cząstki kurzu i nie tylko. Brak wymiany powietrza może źle oddziaływać na nasze samopoczucie. Wpływa też na pojawienie się pleśni i grzybów, narażone są zwłaszcza kuchnie i łazienki.

 

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Świecia. Klimatyzację i wentylację instalujemy w domach, mieszkaniach, biurach, gabinetach, budynkach przemysłowych i nie tylko.

 

Najlepsze systemy klimatyzacji i wentylacji w Świeciu!

Skontaktuj się z nami! Serdecznie zapraszamy!