MIR-TOR Wydajne systemy klimatyzacji i wentylacji.

Właściwa temperatura w budynku i stan powietrza którym oddychamy, wpływa na nasze samopoczucie, skupienie i wydajność pracy. Klimatyzację i wentylację instaluje się nie tylko w lokalach usługowych, biurach i miejscach przeznaczonych na produkcję. Obecnie decydują się na nią także osoby prywatne.

 

Przedsiębiorstwo MIR-TOR oferuje najlepsze klimatyzatory od docenianych na całym świecie producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dobieramy do konkretnych wymogów właściciela budynku.

 

Systemy klimatyzacji i wentylacji

Firma MIR-TOR proponuje sprawdzone klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dostosowujemy do indywidualnych potrzeb właściciela budynku.

Pracujemy też na terenie Solca Kujawskiego!

Klimatyzacje przysufitowe i naścienne sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych, salonach kosmetycznych i lokalach handlowo-usługowych. Polecane są także do mieszkań. Klimatyzatory te są nie tylko skuteczne i ciche. Zostały one zaprojektowane tak, aby pasowały do wielu pomieszczeń. Do dużych biurowców czy różnego rodzaju instytucji rekomenduje się klimatyzatory kasetonowe i kanałowe. Dzięki temu możliwe staje się osiągnięcie właściwej temperatury także w pomieszczeniach o dużej kubaturze. Właściwa temperatura powietrza wywiera wpływ także na liczne procesy produkcyjne, dlatego systemy klimatyzacji i wentylacji są często wymagane w budynkach o charakterze przemysłowym oraz centrach danych.

 

To, czy system klimatyzacji będzie działał poprawnie, uzależnione jest od odpowiedniego montażu i okresowego czyszczenia i serwisowania instalacji. Zadania te należy powierzyć profesjonalistom. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu i serwisu klimatyzacji.

 

Na jakość powietrza wpływa także wentylacja. Napływ chłodnego powietrza bardzo zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. W niedostatecznie wentylowanych pomieszczeniach występują szkodliwe związki, drobiny kurzu drobnoustroje. Niewystarczająca wymiana powietrza może negatywnie oddziaływać na nasze zdrowie. Wpływa też na pojawienie się pleśni i grzybów, szczególnie w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

 

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Solca Kujawskiego. Klimatyzację i wentylację instalujemy w domach, mieszkaniach, biurach, gabinetach, budynkach przemysłowych i nie tylko.

 

Najlepsze systemy klimatyzacji i wentylacji w Solcu Kujawskim!

Zapraszamy do kontaktu!