MIR-TOR Klimatyzacja szyta na miarę.

Właściwa temperatura w pomieszczeniu i stan powietrza którym oddychamy, oddziałuje na nasze samopoczucie, koncentrację i produktywność działań. Klimatyzację i wentylację montuje się nie tylko w lokalach usługowych, biurach i budynkach przemysłowych. Coraz częściej wybierają ją też osoby prywatne.

 

Przedsiębiorstwo MIR-TOR proponuje najlepsze klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dostosowujemy do konkretnych potrzeb Klienta.

 

Montaż systemów klimatyzacji i wentylacji

Przedsiębiorstwo MIR-TOR proponuje sprawdzone klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dopasowujemy do konkretnych potrzeb Klienta.

Pracujemy także na terenie Rypina!

Klimatyzacje przysufitowe i naścienne idealnie sprawdzą się w w biurach, salonach kosmetycznych i kancelariach. Rekomendowane są też do domów. Klimatyzatory te są nie tylko skuteczne i ciche. Zostały one zaprojektowane tak, aby pasowały do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. Do biurowców czy różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej poleca się klimatyzatory kasetonowe i kanałowe. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest utrzymanie właściwej temperatury nawet w budynkach o dużej kubaturze. Optymalna temperatura powietrza wywiera wpływ także na wiele procesów produkcyjnych, przez co systemy klimatyzacji i wentylacji odgrywają kluczowa rolę w budynkach przemysłowych oraz centrach danych.

 

To, czy klimatyzacja będzie działała nienagannie, uzależnione jest od fachowej instalacji i okresowego czyszczenia i serwisowania instalacji. Zadania te warto powierzyć fachowcom. Oferujemy fachowy montaż i serwis klimatyzacji i wentylacji.

 

Na jakość powietrza ma wpływ także wentylacja. Dopływ świeżego powietrza bardzo zwiększa komfort mieszkania i pracy. W niedostatecznie wentylowanych pomieszczeniach gromadzą się szkodliwe związki, drobiny kurzu i nie tylko. Niewystarczająca wymiana powietrza może źle wpływać na nasze samopoczucie. Wpływa też na rozwój pleśni i grzybów, co zauważalne jest zwłaszcza w kuchni i łazience.

 

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Rypina. Pracujemy dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych.

 

Ciche i energooszczędne systemy klimatyzacji i wentylacji w Rypinie!

Skontaktuj się z nami! Serdecznie zapraszamy!