Klimatyzacja dostosowana do Twoich potrzeb.

Odpowiednia temperatura w pomieszczeniu i stan powietrza którym oddychamy, wpływa na nasz nastrój, zdolność koncentracji i wydajność działań. Klimatyzację i wentylację instaluje się nie tylko w lokalach usługowych, biurach i budynkach handlowych. Coraz częściej wybierają ją także osoby prywatne.

 

Przedsiębiorstwo MIR-TOR proponuje sprawdzone klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dopasowujemy do indywidualnych upodobań Klienta.

 

Systemy klimatyzacji i wentylacji

Przedsiębiorstwo MIR-TOR oferuje najlepsze klimatyzatory od uznanych producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dobieramy do indywidualnych wymogów Klienta.

Działamy też na terenie Inowrocławia!

Klimatyzatory przysufitowe i naścienne idealnie sprawdzą się w w pomieszczeniach biurowych, salonach kosmetycznych i lokalach handlowo-usługowych. Rekomendowane są także do domów. Urządzenia te są zarazem wydajne i bezgłośne. Zostały one zaprojektowane tak, aby pasowały do różnych pomieszczeń. Do dużych biurowców czy wszelkich instytucji zaleca się klimatyzatory kasetonowe i kanałowe. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest utrzymanie optymalnej temperatury także w budynkach o dużej powierzchni. Właściwa temperatura powietrza wpływa także na liczne procesy produkcyjne, dlatego systemy klimatyzacji i wentylacji są często wymagane w budynkach o charakterze przemysłowym oraz centrach danych.

 

To, czy system klimatyzacji będzie działał poprawnie, uzależnione jest od właściwej instalacji i okresowego usuwania zanieczyszczeń i serwisowania sprzętu. Czynności te warto powierzyć profesjonalistom. Oferujemy fachowy montaż i serwis klimatyzacji i wentylacji.

 

Na jakość powietrza wpływa także wentylacja. Napływ świeżego powietrza znacząco poprawia komfort przebywania w pomieszczeniu. W niewłaściwie wentylowanych budynkach występują szkodliwe związki, drobiny kurzu i nie tylko. Niewystarczająca wymiana powietrza może negatywnie oddziaływać na nasze samopoczucie.Przyspiesza też pojawienie się pleśni i grzybów, narażone są zwłaszcza kuchnie i łazienki.

 

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Inowrocławia. Pracujemy dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych.

 

Najbardziej efektywne systemy klimatyzacji i wentylacji w Inowrocławiu!

Skontaktuj się z nami! Zapraszamy!