MIR-TOR Wydajne systemy klimatyzacji i wentylacji.

Optymalna temperatura w pomieszczeniu i stan powietrza którym oddychamy, oddziałuje na nasze samopoczucie, zdolność koncentracji i wydajność pracy. Klimatyzację i wentylację instaluje się nie tylko w gabinetach, pomieszczeniach biurowych i budynkach handlowych. Obecnie wybierają ją też osoby prywatne.

 

Przedsiębiorstwo MIR-TOR proponuje najlepsze klimatyzatory od docenianych na całym świecie producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dobieramy do indywidualnych upodobań Klienta.

 

Systemy klimatyzacji i wentylacji

Firma MIR-TOR proponuje najwyższej jakości klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dostosowujemy do konkretnych upodobań Klienta.

Działamy też w Grudziądzu!

Klimatyzacje przysufitowe i naścienne sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych, gabinetach i lokalach handlowo-usługowych. Polecane są także do domów. Klimatyzatory te są nie tylko wydajne i bezgłośne. Zostały one zaprojektowane tak, aby pasowały do różnych pomieszczeń. Do biurowców czy wszelkich budynków użyteczności publicznej rekomenduje się klimatyzatory kasetonowe i kanałowe. Dzięki temu możliwe staje się utrzymanie właściwej temperatury nawet w pomieszczeniach o dużej kubaturze. Optymalna temperatura powietrza wpływa także na wiele procesów produkcyjnych, dlatego systemy klimatyzacji i wentylacji są często wymagane w budynkach o charakterze przemysłowym oraz centrach danych.

 

To, czy klimatyzacja będzie działała nienagannie, zależy od właściwego montażu oraz okresowego usuwania zanieczyszczeń i serwisowania instalacji. Czynności te należy zlecić fachowcom. Oferujemy fachowy montaż i serwis klimatyzacji i wentylacji.

 

Na jakość powietrza wpływa też wentylacja. Dopływ świeżego powietrza bardzo zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. W niewłaściwie wentylowanych pomieszczeniach gromadzą się niebezpieczne związki, drobiny kurzu i nie tylko. Brak wymiany powietrza może negatywnie wpływać na nasze zdrowie.Przyspiesza też rozwój pleśni i grzybów, narażone są zwłaszcza kuchnie i łazienki.

 

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Grudziądza. Pracujemy dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych.

 

Najbardziej efektywne systemy klimatyzacji i wentylacji w Grudziądzu!

Zapraszamy do kontaktu!