Systemy klimatyzacji i wentylacji. Zadbaj o jakość powietrza w pomieszczeniu.

Odpowiednia temperatura w pomieszczeniu i jakość powietrza którym oddychamy, wywiera wpływ na nasz nastrój, skupienie i wydajność pracy. Klimatyzację i wentylację instaluje się nie tylko w lokalach usługowych, biurach i budynkach przemysłowych. Obecnie decydują się na nią także właściciele domów i mieszkań.

 

Firma MIR-TOR oferuje najwyższej jakości klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dostosowujemy do konkretnych wymogów Klienta.

 

Systemy klimatyzacji i wentylacji

Przedsiębiorstwo MIR-TOR proponuje najlepsze klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.

Pracujemy także na terenie Chojnic!

Klimatyzacje przysufitowe i naścienne idealnie sprawdzą się w w pomieszczeniach biurowych, salonach fryzjerskich i lokalach handlowo-usługowych. Polecane są też do domów. Klimatyzatory te są nie tylko skuteczne i bezgłośne. Zostały one zaprojektowane tak, aby wkomponowały się w wystrój wielu pomieszczeń. Do dużych biurowców czy wszelkich instytucji poleca się klimatyzatory kasetonowe i kanałowe. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest utrzymanie właściwej temperatury nawet w pomieszczeniach o dużej powierzchni. Właściwa temperatura powietrza wpływa też na liczne procesy produkcyjne, dlatego systemy klimatyzacji i wentylacji są często wymagane w budynkach o charakterze przemysłowym oraz centrach danych.

 

To, czy system klimatyzacji będzie działał poprawnie, uzależnione jest od fachowej instalacji i regularnego usuwania zanieczyszczeń i serwisu instalacji. Czynności te warto zlecić fachowcom. Zajmujemy się fachowym montażem i serwisem klimatyzacji.

 

Na stan powietrza wpływa także wentylacja. Dopływ świeżego powietrza bardzo zwiększa komfort mieszkania i pracy. W niedostatecznie wentylowanych pomieszczeniach gromadzą się szkodliwe związki, drobiny kurzu drobnoustroje. Brak wymiany powietrza może negatywnie oddziaływać na nasze zdrowie.Przyspiesza też pojawienie się pleśni i grzybów, szczególnie w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

 

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Chojnic. Pracujemy dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych.

 

Najbardziej efektywne systemy klimatyzacji i wentylacji w Chojnicach!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!