Systemy klimatyzacji i wentylacji. Zadbaj o jakość powietrza w pomieszczeniu.

Optymalna temperatura w pomieszczeniu i jakość powietrza którym oddychamy, wpływa na nasze samopoczucie, zdolność koncentracji i efektywność działań. Klimatyzację i wentylację montuje się nie tylko w gabinetach, biurach i budynkach przemysłowych. Obecnie wybierają ją też właściciele domów i mieszkań.

 

Przedsiębiorstwo MIR-TOR oferuje najlepsze klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dobieramy do konkretnych upodobań Klienta.

 

Systemy klimatyzacji i wentylacji

Firma MIR-TOR oferuje sprawdzone klimatyzatory od światowej klasy producentów. Systemy klimatyzacji i wentylacji dostosowujemy do konkretnych wymogów właściciela budynku.

Pracujemy też w Bydgoszczy!

Klimatyzacje przysufitowe i naścienne sprawdzą się w biurach, salonach kosmetycznych i kancelariach. Rekomendowane są też do domów. Urządzenia te są zarazem wydajne i ciche. Zostały one zaprojektowane tak, aby wkomponowały się w wystrój wielu pomieszczeń. Do większych budynków biurowych czy wszelkich budynków użyteczności publicznej rekomenduje się klimatyzatory kasetonowe i kanałowe. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe staje się utrzymanie właściwej temperatury także w budynkach o dużej kubaturze. Właściwa temperatura powietrza wywiera wpływ też na wiele procesów produkcyjnych, dlatego systemy klimatyzacji i wentylacji mają kluczowe znaczenie w budynkach o charakterze przemysłowym , a także serwerowniach.

 

To, czy system klimatyzacji będzie działał poprawnie, uzależnione jest od właściwej instalacji oraz regularnego usuwania zanieczyszczeń i serwisowania sprzętu. Zadania te należy zlecić fachowcom. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu i serwisu klimatyzacji.

 

Na jakość powietrza ma wpływ także wentylacja. Dopływ chłodnego powietrza znacząco zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. W źle wentylowanych budynkach występują niebezpieczne związki, cząstki kurzu i nie tylko. Niewystarczająca wymiana powietrza może negatywnie wpływać na nasze samopoczucie.Przyspiesza też rozwój pleśni i grzybów, szczególnie w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

 

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Bydgoszczy. Pracujemy dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych.

 

Najbardziej efektywne systemy klimatyzacji i wentylacji w Bydgoszczy!

Masz pytania, zapraszamy do kontaktu!